Thinkpad T470s - dlaczego warto?

Laptopy poleasingowe to w zdecydowanej większości przypadków w pełni sprawne urządzenia, które były niegdyś wykorzystywane w środowisku biznesowym. Tego typu sprzęty każdorazowo poddawane są kontrolom jakościowym i konserwacji w przedsiębiorstwach zajmujących się sprzedażą poleasingowego sprzętu. Laptop Lenovo Thinkpad T470s to produkt cieszący się wyjątkowo trwałą konstrukcją. Urządzenie spełnia standardy jakościowe MIL-SPEC 810G, co potwierdza jego wysoką wytrzymałość nawet przy wzmożonej eksploatacji. Opisywany laptop marki Lenovo posiada wbudowaną technologię szyfrowania dysku, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w celach prywatnych, ale i służbowych (np. do przechowywania danych wrażliwych).

Lenovo Thinkpad T470s - gdzie kupić?

Decydując się na zakup laptopa poleasingowego, warto dokładnie sprawdzać oferty poszczególnych firm. Przed zakupem zaleca się kompleksowe zapoznanie z opiniami innych użytkowników na temat jakości usług sprzedażowych danego przedsiębiorstwa. Należy pamiętać, że obowiązkiem sprzedawcy jest przedstawienie klientowi ewentualnych usterek, czy śladów użytkowania. Przykładem firmy, która cieszy się zaufaniem wśród konsumentów i oferuje wysokiej jakości poleasingowy sprzęt techniczny jest sklep laptopypoznan.pl. Model Lenovo Thinkpad T490s dostępny jest na ich stronie.

Laptop Lenovo Thinkpad T470s - specyfikacja

Laptop Lenovo Thinkpad T470s posiada stabilny procesor i5-7200U i wbudowany system operacyjny Windows 10 Pro. Urządzenie wyposażone jest w pełni sprawną kamerę, mikrofon, a także głośniki stereo. Klawiatura urządzenia jest podświetlana. Sterowanie możliwe jest za pomocą precyzyjnego TouchPada. Oczywiście istnieje możliwość podłączenia myszki za pośrednictwem jednego z portów USB. Oprócz tego laptop posiada port Thunderbolt, HDMI, czytnik kard SD i RJ-45 oraz gniazdo audio. Dysk twardy SSD zapewnia możliwość szybkiej i płynnej pracy.

Laptop Thinkpad T470s - cena

W przestrzeni internetowej można znaleźć szereg aukcji, które prowadzone są przed niesprawdzonych sprzedawców. Decydując się na zakup laptopa marki Lenovo w wersji poleasingowej, warto dokładnie sprawdzić jego specyfikację techniczną, a także cenę. Sklep laptopypoznan.pl oferuje w pełni sprawny i gotowy do użytku model Thinkpad T470s, który posiada zaktualizowany system Windows 10 Pro. Firma zapewnia także fachowe doradztwo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do technicznych parametrów sprzętu.