PDF-XChange Editor 9 - Sklep vebo.pl

PDF xchange editor jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na sprawnej oraz szybkiej edycji plików PDF w oparciu o OCR. To niezwykle funkcjonalny i skutecznie działający program, zawierający wszelkie funkcje tradycyjnego edytora z dodatkową możliwością tworzenia oraz wypełniania formularzy PDF. Co więcej, rozwiązanie posiada wirtualną drukarkę PDF-XChange Lite, co jest jego niezaprzeczalnym atutem, docenianym przez szereg zadowolonych użytkowników. W program można zaopatrzyć się w sklepie Vebo, który jest profesjonalnym miejscem z najwyższej klasy rozwiązaniami.
xchange pdf editor 9

Pdf xchange editor - Dlaczego warto?

PDF XChange Editor wyposażony jest w wiele ciekawych funkcji, z których korzystanie znacznie ułatwia pracę oraz niejednokrotnie zwiększa jej wydajność. Wyodrębnianie tekstu, integracja z narzędziami do tłumaczenia, odpowiednie osadzanie grafiki czy możliwość dodawania adnotacji oraz komentarzy czynią program niezwykle praktycznym, dlatego niezwykle często korzystają z niego korektorzy, którzy potrzebują go do edycji. Co więcej, możliwe jest również dodawanie komentarzy audio, co przekłada się na wzbogacenie przygotowywanej prezentacji, a także ułatwia pracę niewidomym osobom.

Xchange editor - Gdzie kupić?

Decydując się na zakup PDF XChange Editor warto skorzystać z oferty zaufanego i profesjonalnie wyposażonego sklepu, jakim jest Vebo. Pracownicy sklepu do każdego zlecenia podchodzą w sposób odpowiedzialny oraz rzeczowy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości ze strony klienta służą fachowymi poradami oraz cennymi wskazówkami, dzięki którym podjęcie optymalnej decyzji nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W Vebo można liczyć na wsparcie na każdym etapie transakcji, co przekłada się na słuszność ich wyboru.

Cena Pdf x-change Editor

Oferowany w sklepie Vebo PDF XChange Editor to nowoczesny program posiadający atrakcyjną, nienadwyrężającą domowego budżetu cenę. Jej poziom został ustalony z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, co jest wynikiem dbałości o ich zadowolenie. Zaproponowana w Vebo cena jest w pełni adekwatna do jakości oferowanego programu, co czyni go korzystnym finansowo zakupem. Co więcej, jej wysokość jest wynikiem dodatkowym funkcji edytora, które czynią go niezwykle praktycznym wyborem.

Program pdf x-change editor - Opinie zadowolonych klientów

Jestem zawodowym korektorem, dlatego w mojej pracy liczy się dokładność oraz przywiązywanie uwagi do nawet najmniejszych szczegółów. Program PDF XChange Editor pozwala mi na skuteczne oraz sprawne wykonywanie wszelkich zadań, na czym wyjątkowo mi zależało.

Aleksander

Niezwykle profesjonalne narzędzie, którego użytkowanie znacznie przyspiesza wykonywane przy jego pomocy prace. Polecam każdemu, kto ceni sobie funkcjonalność i lubi ułatwiać swoje życie. Program jest zdecydowanie warty swojej ceny. Serdecznie polecam

Mirosława

Program PDF XChange Editor kupiłam z polecenia koleżanki, która korzysta z niego praktycznie codziennie. Po kilku miesiącach użytkowania mogę śmiało napisać, że to był dobry wybór i nie żałuję żadnej wydanej na niego złotówki. Bardzo opłacalna inwestycja.

Anastazja

Niezwykle prosty i sprawny moduł poprawy pisowni oraz możliwość dodawania komentarzy audio to tylko nieliczne z zalet, z jakimi można się spotkać decydując się na zakup programu. Polecam sklep Vebo, w którym spotkałem się z dużą życzliwością i wsparciem podczas transakcji.

Mieczysław